Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN
Soğutma Eşanjörü

Soğutma Eşanjörü

Soğutma eşanjörü, bir akışkanın ısı enerjisini başka bir akışkana aktaran bir cihazdır. Soğutma eşanjörleri, endüstriyel uygulamalarda, iklimlendirme sistemlerinde, motorlarda ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Soğutma eşanjörleri farklı tiplerde olabilir, örneğin plakalı, borulu, spiral veya kabuk ve borulu eşanjörler.

"Üçgen Enerji", soğutma eşanjörü imalatı yapan bir firmadır. "Üçgen Enerji", müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel tasarım ve çözümler sunmaktadır. "Üçgen Enerji", kaliteli malzeme, yüksek verimlilik, uzun ömür ve uygun fiyat avantajlarıyla sektörde öne çıkmaktadır. "Üçgen Enerji", soğutma eşanjörleri konusunda uzman kadrosu ve modern üretim tesisleriyle hizmet vermektedir.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.