Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN
Hava Isıtıcı Eşanjör

Hava Isıtıcı Eşanjör

Üçgen Enerji, hava ısıtıcı eşanjör ve hava ısıtıcı eşanjörü imalatı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Hava ısıtıcı eşanjörler, sıcak su veya buhar ile ısıtılan bir metal yüzey üzerinden hava akışını ısıtmak için kullanılan cihazlardır. Hava ısıtıcı eşanjörleri, endüstriyel, ticari ve konut uygulamalarında ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin bir parçası olarak kullanılabilir. Üçgen Enerji, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel tasarım ve üretim yapabilen bir firmadır. Üçgen Enerji'nin hava ısıtıcı eşanjörleri, yüksek verimlilik, dayanıklılık ve kalite standartlarını karşılamaktadır. Üçgen Enerji, hava ısıtıcı eşanjör ve hava ısıtıcı eşanjörü imalatı alanında sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.