Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN
Isıtma Eşanjörü

Isıtma Eşanjörü

Isıtma eşanjörü, farklı sıcaklıklardaki iki akışkanın, ısılarını birbirine karışmadan transfer edebilen bir cihazdır. Isıtma eşanjörü imalatı yapan "Üçgen Enerji", Çerkezköy'de kurulu bir firmadır. "Üçgen Enerji", borulu tip, plakalı tip ve özel uygulama eşanjörleri üretmektedir. "Üçgen Enerji", ısı eşanjörlerinin yanı sıra serpantin, ekonomizer, kondenser ve evaporatör gibi ısı transfer cihazları da imal etmektedir. "Üçgen Enerji", müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel tasarım ve çözümler sunmaktadır. "Üçgen Enerji", ısı eşanjörleri ve diğer ısı transfer cihazları ile endüstriyel tesislerde, otomotiv sektöründe, iklimlendirme sistemlerinde, enerji üretiminde ve daha pek çok alanda verimli ve ekonomik ısı transferi sağlamaktadır.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.