Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN
Serpantin Büküm

Serpantin Büküm

Materyal, şekil, ebat, kalınlık, çap fark etmeksizin istediğiniz bükümü istediğiniz hatvede sizin için şekillendiriyoruz. Isıtma ve soğutma sistemlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan, ısıtılan ya da soğutulan akışkanın ısı akışını yaygınlaştırmak için kullanılır. Kaliteli ve güvenilir serpantin çeşitlerini firmamızdan temin edebilir ve çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede materyaller kullanarak gerçekleştirdiğimiz serpantin imalatı ile siz de ihtiyaçlarınızı en kaliteli ürünlerle karşılayın. İhtiyaca Uygun Serpantin Üretimi 
Geniş ürün gamı sunarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürün modelini kolayca erişmenizi sağlıyoruz. Seçenekleriniz arasında buhar serpantini çeşitleri de yer alıyor. İhtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak ürün çeşitlerini sizin için üretiyoruz.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.