Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN

Klima Santrali Serpantini

Üçgen Enerji Blog Klima Santrali Serpantini
Klima Santrali Serpantini

Klima Santrali Serpantini

Klima Santrali Serpantini, havayı ısıtmak veya soğutmak için kullanılan bir ısı değiştirici cihazdır. Klima Santrali Serpantini İmalatı yapan "Üçgen Enerji", yüksek kaliteli ve verimli serpantinler üretmektedir. Üçgen Enerji'nin serpantinleri, sıcak su, buhar veya soğutucu akışkan gibi farklı ısı kaynaklarına uyum sağlayabilir. Üçgen Enerji'nin serpantinleri, alüminyum profilden karkas yapısı, kaya yünü izoleli panelleri, sessiz ve enerji tasarruflu plug fanları ile klima santrallerinin performansını artırmaktadır. Üçgen Enerji'nin serpantinleri, glikol karışımına dayanıklı olup, farklı giriş suyu sıcaklıklarında çalışabilir. Üçgen Enerji'nin serpantinleri, hava tabakalaşmasını önlemek için akış yönlendirme mesafesine sahiptir. Üçgen Enerji'nin serpantinleri, otomasyon ekipmanları ile donatılmış olup, kolay kontrol ve bakım sağlamaktadır.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.