Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN

Hava Soğutucu Eşanjör

Üçgen Enerji Blog Hava Soğutucu Eşanjör
Hava Soğutucu Eşanjör

Hava Soğutucu Eşanjör

Hava soğutucu eşanjör ve hava soğutucu eşanjörü imalatı yapan "Üçgen Enerji" firması, endüstriyel soğutma sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Hava soğutucu eşanjörler, ısıyı bir akışkandan diğerine aktaran cihazlardır. Hava soğutucu eşanjörleri, sıcak akışkanın ısı enerjisini ortam havasına vererek soğumasını sağlar. Bu sayede, soğutma sisteminin verimliliği artar ve enerji tasarrufu sağlanır. "Üçgen Enerji", hava soğutucu eşanjör ve hava soğutucu eşanjörü imalatı yaparken, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve çözümler sunmaktadır. Hava soğutucu eşanjörlerin kapasitesi, malzemesi, boyutu ve şekli gibi parametreler, müşterinin talebine göre belirlenmektedir. "Üçgen Enerji", hava soğutucu eşanjör ve hava soğutucu eşanjörü imalatında kalite ve güvenilirlik standartlarını yüksek tutmaktadır. Hava soğutucu eşanjörlerin montajı, bakımı ve onarımı da "Üçgen Enerji" tarafından yapılmaktadır. Hava soğutucu eşanjör ve hava soğutucu eşanjörü imalatı yapan "Üçgen Enerji" hakkında daha fazla bilgi almak için, web sitesini ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.