Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN

Kanatlı Eşanjör İmalatı

Üçgen Enerji Blog Kanatlı Eşanjör İmalatı
Kanatlı Eşanjör İmalatı

Kanatlı Eşanjör İmalatı

Kanatlı eşanjörler, Kanatlı serpantinler, yada finli eşanjör olarak adlandırılan boru ısı trasnfer alanını arttırmak için kullanılan fin yapısı ayrıca daha az boru kullanılarak dar alanlar bu kanatlı eşanjörler daha düşük basınç kayıpları ve yüksek ısı transferleri ile kanatlı eşanjörler artık endüstri alanında çok sık kullanılmaktadır. Kanatlı eşanjörler, serpantinli eşanjörler, kanatlı serpantinler olarak ta isimlendirilmektedir. Kanatlı borular, kanatlı serpantinler yada kanatlı eşanjörler genellikle paslanmaz kanatlı eşanjör, alüminyum kanatlı eşanjör, bakır kanatlı eşanjör ve Dkp kanatlı eşanjör şeklinde kullanılmaktadır. Alüminyum kanatlı boru, bakır kanatlı boru, paslanmaz kanatlı boru ve Dkp kanatlı borular mevcut sistem durumlarına göre tercih edilmektedir.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.