Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN
Kimya Eşanjörü

Kimya Eşanjörü

Üçgen Enerji, kimya eşanjörü ve kimya eşanjörü imalatı yapan bir firmadır. Kimya eşanjörü, farklı sıcaklıktaki iki sıvının birbirine karışmadan ısı transferini sağlayan bir ısı değiştirici ekipmandır. Kimya endüstrisi için özel olarak tasarlanmış eşanjör plakaları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Üçgen Enerji, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli çözümler sunmaktadır. Üçgen Enerji'nin ürettiği kimya eşanjörleri, yüksek verimlilik, düşük enerji tüketimi, kolay bakım ve uzun ömür gibi avantajlara sahiptir. Üçgen Enerji, gıda, denizcilik, şeker, atıksu, biogaz, ağır sanayi, petrokimya ve kağıt sanayi gibi birçok sektörde kullanılan kimya eşanjörleri imal etmektedir. Üçgen Enerji'nin misyonu, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde lider bir firma olmaktır.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.