Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN
Tekstil Eşanjörü

Tekstil Eşanjörü

Tekstil eşanjörü, tekstil endüstrisinde kullanılan bir ısı değiştirme cihazıdır. Tekstil eşanjörü, tekstil makinelerinin soğutulması, boyama işlemlerinde sıcaklık kontrolü, buhar üretimi ve geri kazanımı gibi çeşitli amaçlar için kullanılır. Tekstil eşanjörü imalatı yapan "Üçgen Enerji", sektördeki tecrübesi ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. "Üçgen Enerji", tekstil eşanjörlerini plakalı, borulu veya özel tasarım olarak üretebilmektedir. Tekstil eşanjörlerinin avantajları arasında yüksek verimlilik, düşük enerji tüketimi, kolay bakım ve temizlik sayılabilir. "Üçgen Enerji", tekstil eşanjörlerinin tasarımı, montajı, servisi ve bakımı konusunda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.