Veliköy O.S.B 2.Cad 303 Ada D Blok No:6 Çerkezköy/Tekirdağ
  • TR
  • EN
Serpantin Radyatör

Serpantin Radyatör

Üçgen Enerji, serpantin radyatör imalatı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Serpantin radyatörler, ısıtma ve soğutma sistemlerinde kullanılan, boru şeklindeki ısı değiştiricilerdir. Üçgen Enerji, serpantin radyatörlerin tasarımını, üretimini ve montajını yapmaktadır. Üçgen Enerji'nin serpantin radyatörleri, yüksek verimlilik, dayanıklılık ve estetik sunmaktadır. Üçgen Enerji, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunmakta ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Üçgen Enerji'nin serpantin radyatörleri, evlerden fabrikalara, hastanelerden otellere kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Üçgen Enerji, serpantin radyatör imalatında sektörün lider firmalarından biridir.

Serpantin İmalatı

Buhar serpantini, Kızgın yağ serpantini, Sıcak su serpantinleri, Paslanmaz finli, Bakır finli, Alüminyum finli, Dkp finli başta olmak üzere tüm serpantin çeşitlerini üretimini yapmaktayız.

Borulu Eşanjör İmalatı

Borulu eşanjörler Tema Normlarına göre U borulu, düz borulu olarak tercih edilir eşanjörler sıcaklık ve basınca göre üretilmektedir.

Ekonomizer İmalatı

Paslanmaz Ekonomizer, Karbon çeliği ekonomizerler, Yoğuşmalı ekonomizer ve Yoğuşmasız ekonomizler olarak ekonomizer üretimini yapmaktayız.